parrot

Parrot

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
parrot
La commedia e non finita...
 
Alt
Alt | 7.6.2022 12:23

Navrhujem zrusit vsetky sudy, prokuratorov aj policajtov a o vsetkom nech rozhoduje Zilinka.


tato
tato | 7.6.2022 12:51

Rovnako v Mexicu 10 rokov "chytali" narkobaróna Joaquína Guzmána, zvaného El Chapo , a nemohli ho chytiť. Lebo El Chapo podplácal mnohých politikov, prokurátorov, policajtov, aj niektorých vojakov, no HLAVNE bol ruka v ruke s totálne úlisným karieristickým skorumpovaným homosexuálnym šéfom polície a neskôr ministrom vnútra Conradom. Conrado občas chytil a zatvoril malé drogový ryby, aby zalepil oči plebsu, ale nikdy neišiel po najväčšej rybe.

Až na neoblomný postoj USA , ktoré neoblobne sa zainteresocali do dolapenia narkobaróna Guzmána , úlisný Conrado začal konať. Dovtedy posielal na "chytanie" Chapa tak 2 max 3 motorizované jednotky 6-10 slabých policajtov, ktorým sa nikdy nepodarilo Chapa chytiť.

Ked sa do toho zainteresovali amíci a poslali celé komandá ozbrojených príslušníkov námorníctva aj so vzdušnou podporou, a ďalšie stovky a tisíce hliadky na cestách na každom kroku, tak dokázali Guzmána chytiť za pár dní.

U nás je to rovnaké. "Chytáme" a "zatvárame" skorumpovaných politikov a úradníkov celé desaťročia a nie a nie ich chytiť a zabásnuť.
Je nad slnko jasné, že absolútne nechcú nikoho zabásnuť a pred národom hrajú divadielko že chytajú.


sarmantna teplaren
sarmantna teplaren | 7.6.2022 13:01

Totalne na smiech je aj zdovodnenie:

"Kandera na vyhlásení generálnej prokuratúry povedal, že v prípade obvinenia Kažimíra bol porušený zákon a vypovedá voči nemu iba jeden priamy svedok František Imrecze. Tomu podľa obvinenia ako „kuriér“ odovzdal obálku s úplatkom takmer 50-tisíc eur práve Kažimír.

Z rozhodnutia špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ktorým zrušil Kažimírovi sťažnosť voči vznesenému obvineniu, vyplýva, že proti Kažimírovi vypovedá aj Lenka Wittenbergová, ktorá v minulosti viedla finančnú správu, a zozbierali aj viaceré listinné dôkazy. Tá sa podobne ako Imrecze priznala ku korupcii.

Kandera ďalej povedal, že v Imreczeho výpovedi sú rozpory, Lipšic to vyhodnotil tak, že to len potvrdzuje Imreczeho dôveryhodnosť."

Treba to pripravit znova na zaklade vypovede Wittenbergovej a "obist" GP ako pri Pcolinskom. Lebo inak fakt nepotrebujeme sudy, ked njaky Kandera svojvolne rozhoduje, ci jeden svedok staci alebo nie a nie je proti tomu ziadny opravny prostriedok.


lolol
lolol | 7.6.2022 13:02

...a to si Žilinku zvolili matovičovci s kolárovcami


tato
tato | 7.6.2022 13:59

sarmantna teplaren - Ano , evidentne nechcú Kažimira a iných súdiť a odsúdiť. Je to viac než evidentné. Všetci vedia všetko na každého a nechcú spustiť domino.


Michal
Michal | 7.6.2022 15:19

tato, prvýkrát s tebou plne súhlasím


tato
tato | 7.6.2022 16:22

Michal, neuveriteľné, že súhlasíš. Ale ak by si bol principiálny, tak by si aspoň súhlasil proti mne a nie so mnou :)


salamoon
salamoon | 7.6.2022 16:49

dlho sme tu mali Mr.61:0.... toho vystriedal Mr.363 a neskutocna bomba je, ze ho tam dosadili dobrovolne....uplny trojsky kon dpc.


trombon
trombon | 7.6.2022 18:40

tato si to ty? co sa ti stalo?


tato
tato | 7.6.2022 18:49

salamooon, ano , presne tak to vyzerá, ak zámerne nie je snaha riešiť korupčné zlodejiny. Ak by policajt, prokurátor, sudca chceli riešiť korupčné zlodejiny, konali by celkom ináč. Už dávno by povyťahovali paragrafy, vypočuli, vyšetrili, obvinili, odsúdili, zhabali. Lenže nič z toho naozaj nerobia. len naoko hrajú pred plebsom, že robia.
Presne ako v Mexiku s narkomafiou. Naoko pred médiami vystupovali , ako im záleží potlačiť drogových mafiánov, ale v skutočnosti s nimi udržovali spriatelené vzťahy a všetci brali provízie - policajti, prokurátori, starostovia, politici. Sem tam zatkli nejakého radového bezvýznamného dílera, aby plebsu prezentovali boj s narkomafiou, ale veľké ryby nechávali zámerne na pokoji, aby byznis prekvital.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader