Parrot

parrot

Parrot

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
parrot
Vox popapuli
 
iqwar
iqwar | 13.3.2021 20:55

If I had a gun with two bullets, and I was in a room with Hitler, bin-Laden, and Toby, I would shoot Toby twice.


selo
selo | 13.3.2021 21:33

Po papuli by si zaslúžili všetci čo kašlú na opatrenia. Vidím to každý deň, či v práci, alebo na verejnosti. Iba negramotný chmuľo očakáva, že pandémiu vyrieši za neho vláda , alebo premiér.


iqwar
iqwar | 13.3.2021 22:31

Vidíš a ja presne to očakávam. Očakávam, že moja vláda koná v súlade s odborníkmi na pandémiu a vydá také nariadenia, ktoré šíreniu vírusu zabránia, alebo ho minimalizujú. A že sa postará o to, aby boli tieto nariadenia aj dodržiavané. V iných krajinách snáď vyskakujú občania 2m do výšky od radosti, že majú lockdown?


selo
selo | 13.3.2021 22:37

Tejto krajine by nepomohlo aj keby ju manažoval duch svätý, je to o mentalite. Podobná je aj v Česku a majú tam rovnaký problém. Stačilo by pochopiť, že nariadenia nedodržujem preto, že to chce Matovič, ale že to robím pre seba a pre zdravie svojich blízkych.


iqwar
iqwar | 13.3.2021 23:07

Myslím, že to ľudia chápu. Aspoň pred rokom tomu tak bolo. Bohužiaľ, nálada sa mení a vláda je za to z veľkej miery zodpovedná. Chaos okolo opatrení ktorý tu panuje, komunikačný cirkus, dezinformácie, to všetko sa na správaní ľudí odzrkadlí.


selo
selo | 13.3.2021 23:38

Áno, pred rokom, keď to začínalo a dokopy nič nehrozilo to dodržiavali. Paradoxne dnes, keď nákaza je všade na to kašlú. Samozrejme všetci sú z toho unavení a chcú normálne žiť, ale takto sa to len komplikuje. Ja netvrdím, že zo strany vlády je všetko dokonalé, ale tu musí každý začať od seba.


iqwar
iqwar | 14.3.2021 00:26

Súhlasím, ale spoliehať sa na to jednoducho nedá. To je ako keď Fico nepotreboval žiadnu kontrolu, lebo však sebareflexia ;-). Nenadarmo sa vraví, dôveruj, ale preveruj. Najmä keď to nefunguje.


aaa
aaa | 14.3.2021 06:05

selo: a akáže to je tá mentalita? ja si myslím opak, že slováci sú z tých poslušnejších národov. myslíš že ten bordel čo naši páni veľkomožní predvádzajú by im v usa, taliansku, francúzku, nemecku, austrálii, antarktíde alebo kde tolerovali? a k tej kontrole. áno nenosim rúško, keď idem po ulici sám dám si to dolu, keď ide okolo človek dam si to hore. keď mi dá meskáč pokutu koľko životov asi tak zachránil. keď sa "tvrdý" lokdavn odložil o dva mesiace, koľko životov to stálo? je tu 150 ľudí na ktorých nikdy nebude uplatnený trest. keď minister spraví chybu za trest odstúpi, dovoľte aby som sa zasmial. tam treba vymáhať právo. keď niekoho obvinia za 6000 úmrtí nemal by dostať doživotie? keď zrazím človeka na prechode(skrúcaný, martikán, rolinc, žitný, lipšic) z basy už nevijdem lebo niesim lepší človek. trestný čin je koľko, 150e? keď niekto predrbe miliardu za nefungujúcu webovú stránku nemal by sedieť aspoň 20 rokov? nie, nie šikovne treba rozhádať ľudí nech je človek človeku vlkom a nedotknuteľná 150ka si môže bačovať bez následkov. keď frfleš na deti na dvore, že sa bicyklujú bez rúška robíš presne to čo chcú.


| 15.3.2021 13:47

ľudia naleteli protivládnemu poburovaniu a štvaniu Fica a Pellegriniho, nenosia rúška, poniektorí sa nechcú ani očkovať


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader