parrot

Parrot

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
parrot
Aká koalícia, taká výška príspevku Zdroj: vlastný archív
 
dzik
dzik | 24.6.2022 10:06

Ty pako, vôbec tomu nerozumieš. Prijali zákon, ktorý vyhovuje tým, ktorí za neho hlasovali. Kedže je to zákon namierený proti takým cigánom, čo sa množia ako králiky, tak vyhovoval aj kotlebovcom. To je všetko.
Sú cigánske rodiny, čo sa od nich dištancujú samí Rómovia. Je napr. cigánska rodina, čo má 15 potomkov a 15 roční potomkovia už majú ďalších potomkov.
Predstav si situáciu, že si poslanec a môžeš ovplyvniť svojim hlasovaním príspevky a otázka by bola : Ste za to, aby sa platilo 200 eur na každé dieťa , teda aj na 15 členné rodiny , ktorých náplňou "práce" je len kotenie detí? Ako by si zahlasoval?

Ano. Matovičovci a spol. nechceli, aby 200eur išlo takýmto množiteľom a táto myšlienka vyhovovala ajk kotlebovcom.

A čo sulíkovci? Oni vôbec nerozmýšľali v intenciách cielenej pomoci, oni jednoducho kašľali na všetkých. Ano, aj tak sa dá, ale potom neobviňujme Matoviča, že sa spojil s Kotlebom. Nespojil sa, len v tomto mali rovnaké záujmy.

Aj v 2. sv. vojne USA sa spojili so Sovietskym zväzom. Nie preto, žeby sa mali radi a tobôž nie pre spoločné myšlienky, spojili sa jednoducho pre spoločný záujem - poraziť nacistické Nemecko.


mod
mod | 25.6.2022 10:23

Som netušil že pokračovanie vtipu bude v diskusii. Dziky


Parrot
Parrot | 26.6.2022 17:26

@dzik - to sa rozprávaš so zrkadlom? Už len oslovenie "pako" v diskusii o tebe prezrádza viac než dosť..


Shuheyko
Shuheyko | 28.6.2022 14:15

O com dzinDzik melie? zvysene pridavky 40eur dostanu aj seriovi plodici potkanov, ked sa rozdavala 100ka, dostal to kazdy jeden a bolo neskutocne mecheche. Kazdomesacne pocut mecheche ozranov od Lunika 9 na 2kilometre.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader